Категорія: Програмне забеспечення

Дзвінки через інтернет

Скайп це спеціальний сервіс, за допомогою якого ви можете відсилати повідомлення, говорити (якщо у вас є навушники з мікрофоном), і навіть робити відео трансляцію. Також за допомогою скайпу можна відсилати різні файли. Якщо ви бажаєте дзвонити на стаціонарний телефон чи за межі україни, ну, то це також можливо.

Читати далі ...

Який Антивірус вибрати для Вашого комп’ютера?

Кожен комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет, може бути атакований різноманітними шкідливими програмами – вірусами. Проявленням вірусного зараження можуть бути різні збої в роботі комп’ютера, зменшення об’єму оперативної пам’яті, зникнення або спотворення збережених файлів та інші.
Навіть користувачі-початківці завдячуючи засобам масової інформації прекрасно знають про загрозу, яку несе в собі віруси. Але як підібрати антивіруси, які вилікують Ваш комп’ютер, без шкоди для нього?
Вибір антивірусу необхідно робити, виходячи з декілька параметрів. Перш за все, навіть якщо Ваш комп’ютер не підключений до мережі Інтернет або локальної комп’ютерної мережі, але при цьому Ви використовуєте різноманітні носії інформації – дискети, CD/DVD диски, карти пам’яті, флеш-карти, Вам необхідно встановити антивірус з оновленнями не більш ніж піврічної давнини.
Сьогодні існує велика кількість антивірусних програм, які розробляються різними колективами, платними або безкоштовними. Але головне, що їх об’єднує – це боротьба з вірусами. У кожній антивірусній лабораторії є визначений сегмент «найулюбленіших» вірусів – тих, з якими антивірус цієї лабораторії бориться особливо успішно. Однак непрофесіоналу важно класифікувати шкідливі програми – та і чи потрібно це?

Потрібно! Для того щоб Ваш комп’ютер функціонував без збоїв.

Читати далі ...

Login