Соціальні сервіси

Соціальна мережа – це структура, що базується на людських зв’язках або ж взаємних інтересах. В якості інтернет-сервісу соцмережа може розглядатися як платформа, за допомогою люди можуть здійснювати зв’язок між собою та групування за специфічними інтересами. Завдання такого сайту полягає у тому, щоб забезпечити користувачів всіма можливим шляхами для взаємодії один з одним – відео, чати, зображення, музика, блоги та інше.

www.vkontakte.ru

Вконтакте.ру – соціальна мережа, російський аналог сервісу «Facebook». За даними сайту Alexa.com станом на лютий 2011, четвертий за відвідуваністю сайт в Росії і другий Білорусі, третій в Україні, сьомий в Казахстані та 35-й у світі.

www.odnoklassniki.ru

Однокласники – веб сторінка соціальної мережі та один з найбільш відвідуваних сайтів російськомовного сектору Інтернету.

www.facebook.com

Facebook — веб-сайт популярної соціальної мережі, що почав працювати 4 лютого 2004 року.

twitter.com

Twitter (Твітер) — соціальна мережа, яка являє собою мережу мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти.

Login