Інструкція по створенню РРРоЕ з’єднання для Windows® 8, 8.1/Pro

Не рекомендується використовувати підключення в автоматичному режимі чи додавати ярлик в автозагрузку

Користуючись цими інструкціями Ви тепер зможете легко нашаштувати на своєму компютері підключення до інтернету по протоколу РРРоЕ

 На клавіатурі знайдіть клавшу Пуск  і натисніть її. В новому меню “Пуск” оберіть плитку з назвою “Робочий стіл” або “Рабочий стол” чи “Desktop”

На  панелі задач, справа внизу пошукайте значок «Мережа, на інших мовах Сеть чи Network » і натисніть на нього правою кнопкою миші. Далі обираємо пункт  2  «Центр управления сетями и общим доступом» як показано на малюнку.

Тут нам потрібно обрати меню «Создание и настройка нового подключения или сети». Знаходиться прямо по центру

В новому Меню натискаємо 1 «Подключение к Интернету» і продовжуємо налаштування, кнопка 2 «Далее»

Далі обираємо тип підключення. В нашому випадку це РРРоЕ з’єднання. Ви можете знайти його тут під назвою «Высокоскоростное (с PPPoE)»

1 Вводимо  ім’я користувача та пароль, вказані Вами при створенні облікового запису.  Поставте галочку «Запомнить этот пароль» та натискаємо кнопку 2 «Подключить»

В полі “Имя подключения” можете написати що завгодно: Інтернет, Соляріс чи можете залишити поле пустим. За замовчанням наше підключення буде називатися Высокоскоростное подключение”

Р.S. Ім’я користувача та тароль, якщо в ньому є букви,  повинні вводитись латинню. Російська та українська розкладка не допускаються

Тепер необхідно дочекатися, поки відбувається перевірка з’єднання, і натискаємо кнопку «Закрыть»

На цьому налаштування вашого інтернет-з’єднання завершено.

Login